Laserowa depilacja w Krakowie

depilacja laserowa w klinice medycyny estetycznej

Jednym z najatrakcyjniejszych zabiegów laseroterapii wciąż pozostaje laserowe usuwanie owłosienia. metoda ta może być przeprowadzana w sezonie zimowo-jesiennym, zatem teraz pragniemy poruszyć ten temat ponownie. Poznaj szczegóły dotyczące tego zabiegu.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej części ciała. Z opisywanych sposobów równie chętnie korzystają panie oraz panowie. Wiek lub płeć nie mają tutaj znaczenia. Najchętniej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uzależniony od wybranego obszaru. Duże obszary ciała można rozdzielić na partie. Często pacjenci preferują tylko depilację łydek czy ud. Parametry sprzętu wybierane przez eksperta są zależne od specyfiki skóry, a także włosów pacjenta. Wszystko dobrane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, gęstych włosków. Cienkie oraz jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez mężczyzn to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę polecanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do klientów. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający różne sporty, ceniący sobie komfort oraz dbający o własny wygląd.

Dająca najlepsze efekty depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i efektywności przestrzegany na całym świecie.