Moda na wiosnę 2018 – poznaj trendy, które nadchodzą

stylizacja jesienna

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, które zawłądną wiosną 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić na ulicach, ale na pewno zawładnie spotkaniami towarzyskimi jak też salonami. Perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku osób, które kochają zwaracać na siebie uwagę jak również chcą zachować niepowtarzalny styl. Będziemy w stanie nabyć całe brokatowe ciuchy – spódnice, żakiety oraz inne elementy garderoby wyśmienite na imprezę, jak też dodatki, które można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend na salonach, na który skuszą się kobiety, które nie boją się wyróżniać i nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda często powraca. W tym roku powrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te odznaczają się przesadną objętością.

4. Sportowa elegancja

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać wyłącznie do fitnessu. Na ulicach napotkamy wiele kobiet w sportowych stylizacjach, które połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do dresów? Tak, to też trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być standardowymi dresami, w jakich ćwiczymy albo przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach i motocyklistach. Będzie to styl zdecydowanie chłodny.

6. Intensywna czerwień

Odważne i lakierowane stroje w kolorze mocnej czerwieni staną się hitem 2018.

7. Plasikowa moda

Ciuchy plastikowe? Bezbarwne sukienki z plastiku, żakiety i inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z modą.

8. Motyle

Modnym motywem sezonu będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie wyglądał trochę odmiennie aniżeli dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli nakryć.

10. Motywy jak też kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne barwy zastąpią pastele, które królują od paru sezonów.

11. Wzory kwiatowe

Popularny wiosenny motyw mnostwa Pań, czyli kwiaty w dalszym ciągu będzie na topie. Finezyjne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły sporą popularnością.

12. Kraciasty motyw

Oprócz kwiatów sporą popularnością będzie się też cieszyła krata. Nie jedynie bluzki, ale też sukienki oraz marynarki.