Arcgis – co to jest?

ArcGIS to aplikacja pozwalająca możliwość na pracę grupową, umożliwia ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Stwarzanie ich oraz przekazywanie. System ArcGIS  jest grupą programów pozwalającym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W grupę pakietu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Więcej doczytasz tu: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można wzbogacać o różne aplikacje w zależności od wymagań wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i pokrewnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie zrealizować w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać umieszczone informacje|dane. Taka kompozycja sprawić może o wiele prostsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w pasażu handlowym, bądź dokładnego rozlokowania działów w dużych korporacjach. Możliwości kreowania map użytkowych to tylko jedna z wielu możliwości jakie można wykonać za pomocą systemu ArcGIS.

Do rzetelnego przystąpienia w tworzeniu map z pakietem nie potrzeba skomplikowanych umiejętności, a w przypadku problemów zawsze można zajrzeć na stronę producenta w sekcji pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *