Nowoczesny sufit w Twoim wnętrzu

aranżacja salonu z sufitem napinanym

Urządzanie mieszkania może przysporzyć ogrom kłopotów. Jednym z nich może być wybór właściwego sufitu. Pomimo, że dla wielu wybór w tej kwestii zdaje się być niewielki, posiadamy co niemiara możliwości. Coraz większą sławę zdobywają sufity napinane, które zapewniają bardzo dużo sposobności aranżacyjnych. Tym razem pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu, jak też barach czy biurach. Nadają wnętrzu nadzwyczajnej elegancji. Sufity lustrzane możemy zaaranżować w różnorakich barwach – od perłowego po czarny. Cechują się lekką strukturą, dzięki czemu są przystępne w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie miejsc, w jakich zostały zastosowane.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki właściwej technologii zwyczajny szary sufit można przeobrazić w niepowtarzalną ozdobę pomieszczenia, która równocześnie może pełnić funkcję źródła światła. Powłoka napinana, jaka ilustruje niebo może zostać uzupełniająco podświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem dokonuje się bezprzewodowo, co jest ogromnym usprawnieniem. Możliwość zmiany barwy światła ,a także regulacji jego intensywności sprawi, iż otrzymasz w pomieszczeniu niezwykły klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki innowacyjnym światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, lecz jest też fenomenalnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego i baru.

Sufit akustyczny

Złości Cię nadmierny gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wyciszyć wnętrze. Ten typ sufitu daje możliwość, także uwolnić się od efektu echa, który niejednokrotnie przeszkadza w mieszkaniach o dużym metrażu. Sufit ten może być także znakomitym elementem dekoracyjnym.

Zobacz przykładowe realizacje jednego z czołowych producentów sufitów napinanych https://www.youtube.com/watch?v=XOJgrQQ0DK4