Po namyśle ogoliłem plecy

Dziś nieco bardziej prywatny wpis, w jakim podzielę się z Tobą moim przeżyciem z ostatniego czasu, które powoduje ogólnie sporo emocji jak i skrępowania. Po kilku dniach dywagacji z mą połówką postanowiłem udać się do gabinetu medycyny i kosmetyki dla facetów, aby ogolić swoje plecy.

Pewnie uważasz, że pewnie uderzyłem się w głowę. Prawda wygląda jednak tak, że włosy na mych plecach to coś nietypowego. Dywan to niewystarczająco mocno zasygnalizowane, ja po prostu prezentowałem się jak małpa. A że mojej narzeczonej nie przypadało to do gustu, to była chętna przekonywać mnie do usunięcia włosów z pleców po kilka razy w trakcie dnia. W końcu nie pozostało nic innego jak się zdecydować i rozpocząć poszukiwania miejsca, w jakim mógłbym zaliczyć taki zabieg.

Od starcie domyślałem się jak trudno wyszukać będzie usługodawczynię przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla facetów. Ofert niby jest całkiem dużo, ale fakty są takie, że znaczna większość z nich nie budzi zaufania. W pierwszej kolejności przez to, że czytając strony www takiego typu kosmetyczek nie łatwo odszukać w ich zawartości na oceny wystawiane im przez mężczyzn, a nie dziewczyny. A rozumiesz, co jak co, ale mężczyzna od kobiety się mocno różni i inaczej oceniać ma prawo na opisywanego typu zabiegi. Po wielu przebojach dałem radę znaleźć jednak klinikę Vesuna, jaka to świadczy różnego typu usługi kosmetyczne dla mężczyzn i z tego co przedstawiają recenzje przedstawiane przez internautów robi to dobrze. Musiałem to zweryfikować.

Zadzwoniłem do nich z chęcią zapisania się na zabieg. Telefon przyjęła grzeczna recepcjonistka i wybrała mi po chwili dobry dla mnie termin spotkania. Zawiadomiła mnie o wszystkich rzeczach wiążących się z tego typu depilacją, powiedziała jak się do niej przyszykować i wspomniała także o tym jakich rzeczy powinienem wypatrywać po pierwszej wizycie.

Kiedy trafiłem na owe spotkanie, to miałem w sobie całkiem duży niepokój. Ostatecznie wydawało mi się, że tego typu zabiegi są dla kobiet, a nie dla facetów. Mój niepokój natychmiast jednak wyparował, z powodu tego, że w gabinecie łącznie ze mną znajdowało się pięciu mężczyzn. Wygląda więc na to, że nie powodu, aby się przejmować, chłopaki też zaczęli o siebie dbać i również chodzą do klinik medycyny kosmetycznej dla facetów.

Powinno się odnotować, że Klienci konsultują się tam z kosmetolożkami i dermatologami, w efekcie czego mają pewność, że przy jakimkolwiek z zabiegów nie sprawią sobie krzywdy.

Sam zabieg depilacji laserowej odbył się niebywale prędko a także bezboleśnie. W sumie po pierwszym zabiegu wygląd pleców był genialny. Zależy mi jednak na tym, aby włosy na 100% nie pojawiły się ponownie, więc za kilka dni umówię się na ponowną depilację.

Już na końcu pragnę jeszcze opowiedzieć o tym, jak na mą depilację pleców zareagowała moja narzeczona. Wcześniej nie zapowiadałem jej w temacie tego, że wybiorę się na depilację, przez co była wyjątkowo zszokowana. I mam potrzebę powiedzieć, że pierwszy raz od bardzo dawna tak szybko miała ochotę się do mnie przytulić. Przeto mówię, męska depilacja w stu procentach mnie zadowoliła.

Gdy obawiacie się wspomnianego rodzaju zabiegów, to poczytajcie dodatkowo o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, serio nie ma się czego bać.