Po zastanowieniu ogoliłem plecy

Dziś nieco bardziej osobisty artykuł, w treści którego dzielę się z Wami moim ostatnim przeżyciem, które wywołuje tak samo sporo adrenaliny jak i zawstydzenia. Po wielu miesiącach dyskusji z moją połówką postanowiłem pójść do gabinetu medycyny estetycznej dla facetów, aby wydepilować me plecy.

Zapewne przypuszczasz, że prawdopodobnie upadłem na głowę. Prawda jest jednak taka, że zarost na moich plecach to coś niespotykanego. Gąszcz to mało mocno zasygnalizowane, ja zwyczajnie wyglądałem jak małpa. A że mej narzeczonej było to nie w smak, to była chętna namawiać mnie do depilacji pleców nawet kilka razy w przeciągu tygodnia. W efekcie byłem zmuszony się zdecydować i rozpocząć poszukiwania salonu, w jakim miałbym szansę przeżyć taki zabieg depilacyjny.

Już na starcie zdawałem sobie sprawę jak trudno odszukać będzie klinikę przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Ogłoszeń teoretycznie jest całkiem dużo, ale rzeczywistość jest taka, że zdecydowana część z nich nie wzbudza zaufania. Głównie z powodu tego, że czytając strony wirtualne takiego typu gabinetów nie łatwo odnaleźć w ich treści na opinie przygotowane im przez facetów, a nie kobiety. A kumasz, co jak co, ale facet od dziewczyny się zdecydowanie różni i w inny sposób odczuwać ma prawo na wspomnianego gatunku zabiegi. Po wielu przebojach dałem radę odszukać jednak klinikę Vesuna, jaka to oferuje kompleksowe usługi kosmetyczne dla mężczyzn a na podstawie tego co pokazują oceny przedstawiane przez innych mężczyzn robi to wspaniale. Postanowiłem to zweryfikować.

Przedzwoniłem do nich z ochotą zarejestrowania się na spotkanie. Połączenie przyjęła fajna Pani i wybrała mi po chwili dobry dla mnie dzień wizyty. Zawiadomiła mnie o wszelakich kwestiach związanych z taką depilacją laserem, wytłumaczyła jak się do depilacji przyszykować i opowiedziała też o tym czego mam prawo spodziewać się po pierwszym zabiegu.

Gdy dojechałem na nasze spotkanie, to czułem niemały niepokój. Ostatecznie wydawało mi się, że tego gatunku kwestie są dla kobiet, a nie dla facetów. Mój stres prędko jednak został usunięty, ponieważ w gabinecie licząc mnie zobaczyłem pięciu facetów. Wygląda więc na to, że nie ma się czego wstydzić, faceci też zaczęli dbać o swoje ciało i także chodzą do gabinetów medycyny kosmetycznej dla facetów.

Należy zauważyć, że pacjenci spotykają się tam z kosmetologami i lekarzami od skóry, w efekcie czego posiadają pewność, że przy żadnym z zabiegów nie uczynią sobie szkody.

Sam zabieg depilacji odbył się niezmiernie prędko a także bez generowania bólu. W zasadzie po pierwszym zabiegu efekt był doskonały. Chcę jednak, aby włosy na 100% nie powróciły, więc najprawdopodobniej zapisze się na ponowną sesję.

Na zakończenie pragnę jeszcze napisać o tym, jak na tę depilację zaripostowała moja dziewczyna. Nic nie opowiadałem jej w temacie tego, że pójdę na depilację, a zatem była wyjątkowo osłupiona. I muszę powiedzieć, że pierwszy raz od dłuższego czasu tak bardzo miała chęć wziąć mnie w objęcia. Zatem potwierdzam, męska depilacja w całości mnie zadowoliła.

Jeżeli obawiacie się takiego rodzaju zabiegów, to poczytajcie sobie szczegółowe informacje o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, serio nie ma się co bać.