Poznaj zalety peelingu laserowego

peeling laserowy na twarz

Każda dbająca o siebie kobieta dobrze wie, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Są różne sposoby ich wykonywania. Nowością w świecie kosmetycznym, jaka pozwala na uzyskanie fantastycznych rezultatów, jest peeling laserowy. Na czym polega i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – ponadprzeciętnie precyzyjny i efektywny. Wiązka lasera, tworząc małe uszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu skóra bardzo prędko się regeneruje, a ponadto staje się jędrna i elastyczna, dzięki kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Wszystkie zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego przy użyciu lasera jest oczywiście duża precyzja zabiegu, ale również długofalowy efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/