Salon z pomysłem – Ty też możesz go mieć

biały sufit podwieszany w salonie

Architektura wnętrz to dziedzina. która świetnie się rozwija od paru lat. Pomimo, że zmienia się moda dotycząca kolorów jak też dekoracji do domu, pewne element nieprzerwanie królują. Dowiedz się, w jaki sposób urządzić salon, by czuć się w nim komfortowo.

Jak odświeżyć salon

Remont wnętrza częstokroć zaczynamy od odświeżenia koloru ścian i sufitu. Te powierzchnie prędko ulegają zabrudzeniom, a kolory zmieniają odcień. W chwili obecnej na czasie są białe, jasne wnętrza. Pozwalają one na optyczne powiększenie mieszkania. Pragniesz dodać interesujący, popularny akcent, a naprawdę nie lubisz tapet? Posiadamy wyśmienite rozwiązanie! Sufit napinany zapewnia nam sporo możliwości. Możemy zdecydować się na motyw podświetlany bądź też na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w tego rodzaju rozwiązania. Dają one możliwość wprowadzić ultranowoczesny charakter do salonu. Poza tym sufit podwieszany czy też napinany daje sposobność na wyrównanie wysokości pokoju. Świetnie sprawdza się też w wysokich lokalach. Wolisz jednak niestereotypowo ozdobić ściany? Zdecyduj się na bestsellerowe ramki z motywem lustra czy też ręcznie wykonany nadruk lub wzór.

Więcej na temat sufitów podwieszanych znajdziesz na http://www.dpsceilings.com/sufit_podwieszany/

Jak dobrać odpowiednie dodatki do mieszkania?

Kupiłeś już wszystkie niezbędne meble, jednakże brakuje Ci niepowtarzalnych elementów w salonie? Skup się na dodatkach. Możesz je zmieniać wielokrotnie, a nie poniesiesz ogromnych wydatków. Dobrze jest dopierać dodatki do pór roku, uroczystości, świąt i innych okoliczności. Perfekcyjnie sprawdzają się ozdobne i ładnie pachnące świeczki. Fajnym urozmaiceniem są również latarenki, wazony, plakaty, stojak na wino, ozdobne, nietuzinkowe regały na książki, albo podkładki. Nie bez znaczenia jest to, by uzyskać styl, który najbardziej odpowiada współlokatorom. Personalizowane dekoracje, takie jak modny plakat, wyjątkowy motyw na suficie napinanym albo akcent w stylu retro przyciągną atencję gości. Nie obawiaj się próbować i stwórz swój salon marzeń!