Skuteczne sposoby na zrzucenie kilogramów

zabiegi na ciało

Wiele kobiet nie jest zadowolonych ze własnego wizerunku zewnętrznego. Jedną spośród niejednokrotnie wymienianych niedoskonałości jest forma. Szukasz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie parę rad.

Dieta to nie wszystko

Gdy wspominamy o budowaniu figury, częstokroć stawiamy na dietę , a także ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się lub nie potrafimy ukształtować danej partii ciała? Zdecyduj się na skuteczne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej lub likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to pierwsze dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na użycie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Exillis w Krakowie pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, kształtowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, że Exillis to sposób bezinwazyjny i bezpieczny. Jest doskonałą opcję dla inwazyjnych metod liposukcji oraz lipolizy. Odchudzanie wspomniany sprzętem odbywa się w trzech etapach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Problemem naszych pacjentek jest często jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją jędrność, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pomaga efektywnie likwidować cellulit i ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga odchudzanie, a dodatkowo pozwala na poprawę gęstości skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby zaakcentować, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Zapewniają błyskawiczne nasycanie się długotrwałymi skutkami.