Sprawdź plusy peelingu laserowego

zabiegi na zmarszczki

Każda dbająca o siebie kobieta dobrze wie, jak duże znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Znamy różne sposoby ich wykonywania. Nowinką na rynku kosmetycznym, jaka pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów, jest peeling laserowy. Jak działa i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki użyciu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – ponadprzeciętnie precyzyjny oraz skuteczny. Światło lasera, tworząc małe uszkodzenia, pobudza skórę. W konsekwencji cera szalenie prędko się regeneruje, a dodatkowo staje się zagęszczona i elastyczna, za sprawą kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego należy powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Wszystkie zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od wybranej mocy lasera).

Przewagą peelingu wykonanego przy użyciu lasera jest nie tylko duża skuteczność zabiegu, ale też długofalowy efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/