Zabiegi kosmetyczne, które powinna znać każda kobieta

popularne zabiegi kosmetyczne

Nasza skóra po ujemnych temperaturach wymaga należytej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu albo zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w jakim jesteśmy w stanie znaleźć mnóstwo salonów piękności z długą listą zabiegów. Oto charakterystyka paru z nich!

Wydłużanie i zagęszczanie rzęs

Coraz więcej kobiet wybiera ten zabieg. Do wyboru jest całkiem sporo rodzajów zabiegów – 1:1, 2:1. 3:1 to jedynie niektóre z nich. Wybór powinien być uzależniony od tego, jaki efekt pragniemy otrzymać. Zabieg jest stosunkowo prosty i polega na doklejeniu syntetycznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od trzech do 8 tygodni. Doklejane rzęsy wypadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest zróżnicowany – od 150 do nawet 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają za zadanie złuszczenie zniszczonego naskórka. Gabinety kostyczne dostarczają duży wybór tego typu zabiegów. Pośród nich należy wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne i chemiczne, peelingi łączone. Tego typu peelingi powinniśmy, także podzielić ze względu na dogłębność działania. Wyróżniamy tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie oraz głębokie. W celu wyboru idealnego peelingu trzeba skonsultować się z lekarzem dermatologiem bądź też kosmetyczką, żeby dopasowali zabieg dobrany do stanu i rodzaju skory. Bardzo ważne, aby peelingi wykonywane były przez fachowców.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów regenerowania twarzy jest lifting przy użyciu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten umożliwia likwidację zmarszczek, ujędrnienie twarzy, jak również zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, i podbródku. Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od kondycji skóry, trzeba zdecydować się na od 4 do sześciu zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg powinno skonsultować się z lekarzem, jaki sprawdzi, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja cera odzyska swój blask. Dogłębne nawilżenie to coś, czego potrzebujedopomina się Twoja twarz? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla osiągnięcia doskonałego rezultatu rekomendujemy skorzystanie z pięciu zabiegów. Ważna jest też właściwa codzienna pielęgnacja cery. Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.