Co kupić na urodziny facetowi?

Co kupić na urodziny facetowi?

Przed takim trudem dzień po dniu stają dziewczyny planujące kupić coś facetowi przy okazji jego święta. Koleżanki, żony, sąsiadki, siostry – wszystkie z tych kobiet zgłębiają krocie sklepów, bez wiary rzucają okiem na wystawy sklepów w marketach, w głowie mętlik, czują bezradność, czym zagwarantować mu uśmiech? Wszyscy wiedzą, że chłopcy są z Marsa, a kobiety z Wenus – porada najbardziej oczywista i najmądrzejsza: nie zamawiajcie mężczyźnie, miłe panie, prezentów przypadających Wam do gustu. Prawdopodobnie żadnego faceta, wierzcie mi, nie ucieszy bon na wizytę u masażysty lub też na zakupy w sklepie odzieżowym. Nie próbujcie go uszczęśliwić kupując mu grube kalesony na zimę, nawet jeśli by były z najwspanialszego w dotyku kaszmiru. Gdy będzie miał takie pragnienie, sam sobie coś takiego kupi i żadna dziewczyna nie ma obowiązku o tym pamiętać. Figurki do postawienia na półce też nie są rozsądnym pomysłem, tak samo jak urocze ramki na fotki z urodzin u teściowej.

Co zatem podarować facetowi na urodziny? Podstawowa rada: świetnym wyborem jest prezent niematerialny, który da mu szansę zaliczenia miłych chwil, zajęcia się jakąś nową aktywnością, sportem, czymś podobnym, co da mu radochę. Świetnym – i niepowtarzalnym – sposobem na prezent okazuje się bilet na jazdę motoryzacyjnym potworem. A jeszcze bardziej genialną opcją będzie przejażdżka ulicami polskiego miasta. Tego rodzaju prezenty są już dzisiaj dostępne, można wybrać jedno z szybkich aut: Ferrari lub Lamborghini. Mając taki wybór każdy chłopak będzie miał odczucia jak osioł, jakiemu w żłoby dano – „i to pachnie, i to nęci”. A gdy już podejmie decyzję stawiając na jeden z pojazdów, określi też miasto, po którym chce pojeździć (Kraków, Katowice, Wrocław, Bielsko Biała). A później – już sama radość, przeżycia i dreszcz prawdziwej przygody. A także niebywała wdzięczność dla dziewczyny, jaka tak genialny prezent podarowała.

jazda ferrari

Pozostałe pomysły prezentowe godne przedyskutowania, gdy z nieznanych mi powodów nie kupicie wspomnianego vouchera, to karnet wstępu do klubu fitness (wyjątkiem będą sytuacje, w których jego ulubiony sport to zmienianie programów w telewizorze czy też systematyczne przysuwanie do twarzy szklanki piwa i kromki chleba z kiełbasą), w jakiej będzie mógł wypocić się o odpowiedniej porze, o ile tylko najdzie go chęć na pracę nad rzeźbą swoich mięśni lub zmniejszeniem ilości zalegającego na nich tłuszczyku.

Rozsądnym podarunkiem urodzinowym dla mężczyzny, bez różnicy od tego czy jest stary czy młody, zawsze okazuje się coś związanego z jego hobby. Jeśli wyszukujesz podarunku dla kolekcjonera – rzecz jest jasna, kolejny egzemplarz do jego zbioru (kapsli, koszulek, szklanek, znaczków, koszul, cokolwiek jest obiektem jego kolekcjonerskiego pożądania) na sto procent go zadowoli. No chyba, że do kolekcji znaczków brakuje już jedynie jednego rzadko spotykanego okazu, jakiego on samodzielnie przez lata nie odszukał. Lecz w takim przypadku pozostaje jeszcze klaser, czy coś jak lupa – różnego rodzaju drobnostki zespolone z jego hobby za każdym razem zrobią mu przyjemność. Dla czytelnika – pouczająca książka, dla fana piłki nożnej – koszulka z autografem Grosickiego, dla fana antyków – urokliwy gadżet wyszperany na giełdzie staroci, sygestii jest bardzo dużo i z pewnością wymyślisz coś, co spodoba się obdarowanemu.

Artykuł przygotowany przy współpracy z http://jazdamarzen.pl/prezent-dla-faceta/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *