Dekoracja sali weselnej

Dekoracja sali weselnej zależy od wielu elementów. Pierwszy z nich to miejsce, gdzie odbędzie się Wasze przyjęcie i styl tego miejsca czy jest to sala, dworek, a może namiot. Każdy szczegół musi być dopracowany. Przy dekoracji sali weselnej musimy wsiąść pod uwagę również jej wygląd, kolorystykę, bo nie zawsze to co będzie Wam się podobało będzie perfekcyjnie wyglądało właśnie w tym miejscu. Jeśli sala weselna jest w stylu eleganckim, dekoracje rustykalne nie będą pasowały do jej wnętrza. Jest wiele możliwości i zawsze możemy coś dostosować, ale stosując porządek i działanie zgodnie z elementami estetyki.
Pierwszy temat podejmowany z Młoda Parą to bukiet ślubny. Od niego wszystko się zaczyna….i to właśnie bukiet ślubny obrazuje nam, jak kontynuować pozostałe dekoracje i dodatki przy dekoracji kościoła i dekoracji sali weselnej.
Pierwszy element to wejście do sali weselnej. Jest to istotny element, gdzie Wasi Gości zobaczą kontynuację Waszego ślubu. W tym miejscu możliwości jest wiele. Mogą to być dekoracje kwiatowe, rozpiska z usadzeniem gości, napis spersonalizowany,drogowskaz, a nawet romantyczne lampiony.

Najważniejszym miejscem na sali weselnej jest stół Młodej Pary. To właśnie najważniejsze miejsce i to właśnie tam dekoracja musi być najważniejsza. W zależności od tego jaki styl, motyw, kolorystykę wybierze Młoda Para, dostosowujemy odpowiednie dodatki i dekoracje. Może być to piękna kompozycja kwiatowa, dekoracje w szkle wazonach, słoikach, doniczkach, napisy, litery. Także przed stołem młodych warto zadbać o dodatki florystyczne i inne utrzymujące klimat dekoracje.

Modne są także ścianki za Parą młodą, jeśli oczywiście nie ogranicza nas miejsce. Mogą być one przeróżne: kwiatowe, zielone, białe z podświetleniem, balonowe, w kształcie serca, z elementami ratanowymi, napisami, girlandami. Wiele możliwości do wyboru, ale oczywiście musimy kierować się estetyką w doborze dekoracji.

Kolejny element to stoły gości weselnych. Tutaj też muszą być elementy motywu przewodniego czy stylu dekoracji. Mogą to być zarówno kompozycje w wazonach niskich, wysokich. Stoły mogą być udekorowane świecami, rozsypanymi kryształkami i innymi elementy dostosowanymi do całości. Na stołach prostokątnych dekoracje kwiatowe to zazwyczaj kilka kompozycji lub jedna po całej długości, a na stołach okrągłych dekoracje ustawiane są w środkowej części stołu.

Oferujemy także wykonanie dla Państwa winietek czy zająć się nawet serwetkami, które można dodatkowo udekorować wstążką. Zajmiemy się zaproszeniami, winietkami, podziękowaniami dla gości czy etykietami do butelek, tak aby wszystko było zgodne z motywem waszego ślubu i wesela.

Możemy również udekorować stoły bufetowe, słodkie stoły, barek, a nawet miejsce do zdjęć czy ustawić np. napis LOVE

Jakie informacje o sali są niezbędne do przygotowania dekoracji?

 • Miejsce uroczystości
 • Ilość gości
 • Rodzaje stołów

Elementy dekoracji, które wybierane są do dekoracji sali weselnej:

 • Wejście do sali weselnej
 • Stół Pary Młodej
 • Ścianka za stołem Młodej Pary
 • Stoły gości
 • Krzesła gości
 • Winietki
 • Podziękowania dla gości
 • Podziękowania dla rodziców
 • Balony z helem
 • Atrakcje na sali

Galeria zdjęć i dekoracji sal weselnych


Napisz do nas, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej